دیدگاه

در عالم رازی است که جز به بهای خون فاش نمی شود
  • دیدگاه

    در عالم رازی است که جز به بهای خون فاش نمی شود

امام خامنه ای (حفظه الله):
دیدگاه

جوانها! بدانید، بدون هیچ‌گونه تردیدی آینده‌ی روشن و امیدبخش این کشور و این نظام متعلّق به شما است؛ شما خواهید توانست کشورتان و ملّتتان را به اوج افتخار برسانید؛ شما به توفیق الهی خواهید توانست الگو و نمونه‌ی کاملِ تمدّنِ نوینِ اسلامی را در این آب و خاک تشکیل بدهید؛ برای اینکه بتوانید این وظائف بزرگ را انجام بدهید، بایستی دین را، تقوا را، عفّت را، پاکیزگیِ روحی را در میان خودتان هرچه بیشتر ترویج کنید و تقویت کنید. جوانِ امروز احتیاج دارد به دین، به تقوا، به علم، به نشاطِ کار، به امانت، به عفّت، به [انجام‌] خدمات اجتماعی و به ورزش؛ اینها خصوصیّاتی است که جوانِ امروز به آن احتیاج دارد و شما عزیزان بسیجیِ من ان‌شاءالله توفیق انجام این کار را داشته باشید.

طبقه بندی موضوعی
سه شنبه, ۱۴ بهمن ۱۳۹۳، ۰۴:۰۲ ب.ظ

شبه طنز: اندر تبعات مکشوف تک خوانی زنان


 

دولت فخیمه یازدهم دگر باره همگان را حیرت زده کرد و از پس سالها یک آوازه خوان جماعت نسوان از وزارت فرهنگی هنری علی آقای جنتی مجوز انتشار آلبوم اخذ نمود. از خدا پنهان نیست از شما چه پنهان شنیده شده برخی تندروها و بی سوادها، همان ها که شناسنامه هاشان مورد تردید است کم و بیش یک سکته ناقص از سر گذرانده اند. بحمد الله تاکنون تلفات جانی نداشته ایم اما هیچ معلوم نیست با این ترافیک بالای جاده های فرهنگی و سرعت بیش از حد معمول وزارت خانه علی آقای جنتی در فرهنگ سازی کشورمان برخی ها تاب نیاورند و در تصادفاتی فرهنگی جان به جان آفرین تسلیم نمایند.

نقل است امیر المومنین علی (ع) به زنان و دختران جوان سلام نمی کرد چرا که خوف داشتند که در دام گناه گرفتار شوند. با خود گفتیم یاللعجبا !!! نکند دولت عزیزمان از چنین سیره هایی به دور افتاده باشد؟ اما پس از کمی تحقیق و پرس و جو به نتایجی بس شگرف دست یافتیم و متوجه شدیم چقدر مسئولان وزارت فرهنگ، از فرهنگ حالیشان میشود و به چه ریزه کاری هایی توجه دارند که ما عقلمان قد نمی دهد.

ما خود که تازه از علل این اقدام میمون و مبارک خبردار شده ایم جهت تنویر افکار عمومی برخود وظیفه می دانیم اطلاعاتمان را با شما به اشتراک بگذاریم، باشد که کامنت ها و لایک ها یتان فراموش نگردد.

اول اینکه این مجوز نشان از رشد و پیشرفت فرهنگ در کشور ماست. خاطر نشان میشود دولت تدبیر و امید از آغازین لحظات تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری دور قبل، مردم شریف ایران را چنان فرهنگ سازی نموده است که اساساً هم وطنان عزیزمان با این جور مجوز ها دچار گناه نخواهند شد. البته خیال نکنید که خدایی نکرده منظورمان این است که ایرانیان عزیز در سلوک و عرفان به مرتبه ای دست یافته اند که از ائمه پیشی گرفته باشند نخیر این خیالات عوامانه را باید دور ریخت. مگر یادتان نیست که رئیس جمهور روشن فکر عزیز تر از جانمان فرمود : دولت مسئول به بهشت بردن مردم نیست. اصلا نقل این حرفها نیست آقا بلکه سیاست تدبیری و امیدی این دولت این است که این جور چیز ها  را تبدیل به امور عادی کشور نماید و هر انسان عاقلی می فهمد که اگر چنین مسائلی از امورات روزمره زندگی بشود احد الناسی با این مجوز ها  نه در دام گناه گیر میکند و نه اساسا بهشت و جهنمش در گرو این مسائل خواهد بود.

لفافه گویی 1 : کافر همه را به کیش خود پندارد . برخی ها خیال میکنند که چون خودشان بی ظرفیت اند تمام مردم ایران هم بی ظرفیت است و . . .

لفافه گویی 2 : راستش را بخواهید آنطورها  هم که  برخی مجریان صدا و سیما می فرمایند نیست که مردم ایران خون گرم ! و مهمان نواز اند . بیشتر در حد شعار است. اصلا در این اوضاع اقتصادی کی انتظار مهمان نوازی دارد؟ مگر نمی بینید مردم چقدر دچار سوتغذیه هستند؟ این همه قرص های تقویت کننده که در ماهواره تبلیغ میشود برای چیست؟ خوب نسل بشر در خطر انقراض است دیگر نمی فهمید؟  همه اش هم تقصیر این اوضاع اقتصادی و تغذیه نا مناسب است. البته ما ماهواره نداریم که اگرداشته باشیم  هم با تدابیر دولت عزیزمان به خوبی فرهنگ سازی شده ایم و فقط برنامه های علمی آن را می بینیم. حال که فهمیدیم ادعاهای مجریان محترم زیاد هم راست نیست پس چه باک از این مجوز ها؟ ( دیگر چیزی نپرسید که مجوزش را نداریم بیش از این توضیح دهیم )

دیگر خواص 1 : این گونه مجوز ها موجب جلوگیری از فرار مغزهاست . لابد می پرسید چگونه؟ همانگونه که استحضار دارید یکی از عمده ترین دلایل فرار مغزها کمبودهای فرهنگی است. یعنی این حس کمبود فرهنگی در کشور معظلی است برای خودش و آنطور که در ابتدا اشاره شد این اعطای مجوز باعث افزایش فرهنگ خواهد شد و بدین سان بسیاری از کمبود های فرهنگی مغزهای محترم مرتفع میگردد. امید که با تدابیر این دولت مشکلات فرهنگی مغزهای عزیزمان هم چاره جویی گردد و بازگشت آن سفرکرده های عزیز را شاهد باشیم.

دیگر خواص 2: این روزها شاهد افت شدید قیمت نفت در بازار جهانی هستیم. برهمگان محرز است که این اتفاق چه صدمات شدیدی به اقتصاد کشور وارد خواهد ساخت. پس از بررسی های فوق کارشناسی مسئولان و ژنرال های نفت کشورمان به وضوح (نه به اندازه تصاویر همین گیرنده های دیجیتالی) عیان گشت که علت اصلی این پدیده، خوش رقصی سعودی ها به ساز آمریکایی هاست. با این کشف حیرت انگیز طبیعی بود مسئولان عزیز نیز در پی چاره باشند و سرانجام پس از مدتها مطالعات کارشناسی نتیجه چنین حاصل آمد که ما نیز باید ساز جدیدی کوک کنیم متفاوت با ساز های قبلی و چنین شد که یکی از دلایل اعطای مجوز خود را نمایان ساخت. حسرت آنجاست که اگر ما در دولت قبل به فکر چنین روزهایی می بودیم و همان زمان مجوزهای لازم را صادر میکردم امروز به چه کنم چه کنم دچار نمی شدیم. هرچه میکشیم از دولت قبلی است.

پیشنهاد: با این فواید بیشمار پیشنهاد میشود از ظرفیت های قبل از انقلاب نیز بهره کافی و وافی برده شود و نگذاریم پتانسیل های وطنی در خارج از کشور، آب به آسیاب دشمن بریزند و بهتر است با یک تصمیم هوشمندانه آنها را در زمین خود بازی دهیم تا همه مردم ایران از سود سرشار این خواننده های عزیز بهره مند شوند.

 

نظرات  (۲)

۱۴ بهمن ۹۳ ، ۱۷:۰۳ رامین نظامی خواه
گفته بدهد کامش و جانش بستاند
ترسم ندهد کامش و جانش بستاند
تفسیر بیت فوق: به این بندگان خدا گفته اند که شما برای ما خوش رقصی کنید ما هم حالی بهتان می دهیم اما می ترسم اینها هرچقدر هم در خوش رقصی پیش بروند خبری از حال و حول نباشد

۲۰ بهمن ۹۳ ، ۱۹:۳۶ محمد کوره پز
سلام
بابا ایول!
دست به طنزت خوب شده ها!
انصافا داری خط شکنی می کنی توی این حوزه.
آقا لینک هم اصلاح  شد.
متاسفانه مهاجرت برای من خوب کار نکرد (علیرغم استفاده از اینترنت 10 مگ!) برای همین ترجیح دادم آرشیو قبلی توی بلاگفا بمونه.
این اواخر دیگه دهن ما رو صاف کرده بود با کاراش.
پاسخ:

سلام

دور از محضر این وبلاگ، خر کیفم کردی استاد.

از اونجایی که نظرتون مافوق خیلی چیزها برام مهم بود خیلی استرس داشتم بدونم که چی میگین .

لطف کردین قدم رنجه فرمودین

ارادت وار

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی