دیدگاه

در عالم رازی است که جز به بهای خون فاش نمی شود
  • دیدگاه

    در عالم رازی است که جز به بهای خون فاش نمی شود

امام خامنه ای (حفظه الله):
دیدگاه

جوانها! بدانید، بدون هیچ‌گونه تردیدی آینده‌ی روشن و امیدبخش این کشور و این نظام متعلّق به شما است؛ شما خواهید توانست کشورتان و ملّتتان را به اوج افتخار برسانید؛ شما به توفیق الهی خواهید توانست الگو و نمونه‌ی کاملِ تمدّنِ نوینِ اسلامی را در این آب و خاک تشکیل بدهید؛ برای اینکه بتوانید این وظائف بزرگ را انجام بدهید، بایستی دین را، تقوا را، عفّت را، پاکیزگیِ روحی را در میان خودتان هرچه بیشتر ترویج کنید و تقویت کنید. جوانِ امروز احتیاج دارد به دین، به تقوا، به علم، به نشاطِ کار، به امانت، به عفّت، به [انجام‌] خدمات اجتماعی و به ورزش؛ اینها خصوصیّاتی است که جوانِ امروز به آن احتیاج دارد و شما عزیزان بسیجیِ من ان‌شاءالله توفیق انجام این کار را داشته باشید.

طبقه بندی موضوعی
پنجشنبه, ۹ بهمن ۱۳۹۳، ۱۲:۵۲ ب.ظ

شبه طنز : باشگاه آلزایمری ها

رحیمی

خیلی ها  همچین خیال می کنند وقتی کسی قرار است به سوی جهنم روانه شود و به زور وارد این جایگاه وحشت ناک شود، تمایلات عجیبی در روحیات وی پدید می آید تا تعدادی از دوستان و رفقای خود را نیز با خود همراه سازد بلکه از سختی راه کمی بکاهد اما غافل از آنکه در این هنگام یاران گرمابه و گلستان دیروز به طرز شگرفی دچار یک نوع عارضه ای می شوند که گویا در طب جدید به آن عارضه آلزایمر گفته می شود و بدین سان از بیخ و بن رفاقت خود را انکار می کنند و احد الناسی دم به تله نمی دهد. بد دردی است، خدا همه بیماران را شفا دهد علی الخصوص آلزایمری های  بی چاره را.

ما تحقیق کردیم و به این نتیجه رسیدیم در عالم سیاست نیز این مسئله به شدت چندین ریشتر صحت دارد. یک نمونه همین داستان جناب آقای رحیمی. دیروز حکمش در یک اقدام انقلابی و به دور از تمامی رفاقت بازی های معمول دوران معاصر توسط قوه محترم قضاییه صادر گشت و ساعتی نگذشت که عالم و آدم نه تنها ارتباط ایشان را با خود نفی کردند بلکه اساسا از وجود چنین شخصی در کهکشان راه شیری اظهار بی اطلاعی نمودند.

شنیده شده در جریان مذاکرات 3+3 ( 5+1 سابق، 6 اسبق) جان کری یک دستش روی تورات و دست دیگرش بر انجیل به جان مادر بزرگ اشتون قسم خورده که استثناً کشورش در این یک فقره هیج ارتباطی با جناب رحیمی ندارد و از بیخ و بن منکر هرگونه دیداری چه حضوراً و  چه تلفناً با آن جناب گشته است.

به حکم عقل ما نیز این بار استثناً قسم رفیق آقا محمد جوادمان را می پذیریم اما چه کنیم که سابقه اش در نزد ما چنان خراب است که دوست داریم محض همین جوری هم شده یک فحشی نثارشان کنیم اما به خاطر گل روی آقا محمد جواد فعلا به روی خودمان هم نمی آوریم.

یادش به خیر دوران آقا محمود انصافا دلمان زود به زود خنک می شد و زیاد هم لازم نبود تقیه پیشه کنیم و به روی خودمان نیاوریم. آنقدر که این آقا محمود این حضرات را به باد فنا میگرفت که در دلمان جای سوزن انداختن نبود از بس که خنک بود.

راستش را بخواهید خود آقا محمود هم در این روایت دچار آلزایمر شده اند و دفتر محترمشان در یک فقره بیانیه، با مقدمه و موخره افکار عمومی را شیر فهم کرده است که اتهامات جناب رحیمی هیچ دخلی به دولت نهم و دهم نداشته و نخواهد داشت. با خود گفتیم لابد همشیره ابوی مان بود که در دولت فخیمه تان به سمت معاونت اولی منصوب گشته بود. بگذریم . . .

در دیگر سوی این داستان عده ای هستند که دست بر قضا از شنیدن محکومیت جناب رحیمی، خرکیف هستند و با دم مبارک هنرنمایی می کنند و گردو و بادام که سهل است آناناس می شکنند و از بهر شادمانی جامه ها دریده اند و ناله ها سر می دهند.

به دنبال طرح برخی شبهات بی اساس در خصوص فعالیت های انتخاباتی جناب رحیمی در ستاد  الف . ه ( پدر م. ه) جامه دریدگان عزیز نیز با سکوتی معنا دار نشان دادند که چنین چیزی یادشان نمی آید و اصلا مگر آیت الله الف . ه ستاد انتخاباتی داشته است؟؟؟

اما وای به روزی که بگندد نمک!!!

جناب علی آقای لاریجانی که در حوزه حافظه تاریخی شهره شهر می باشند و تنها در یک، شنبه از هفت، شنبه های ادوار گذشته تاریخ در پاسخ به استنادات بی اساس و شایعه پراکنی های بی مورد در خصوص برادرشان ( که دست برقضا فیلمش هم موجود بود) آسمان را به ریسمان بافتند و از شیر مرغ تا جان آدمیزاد خاطرنشان بعضی ها کردند، امروز یادشان نیست آن 170 نماینده مجلس که به واسطه جناب رحیمی اسپانسر انتخاباتی برایشان جور شده بود چه کسانی هستند!!!

پیشنهاد : الله اکبر از این اوضاع حافظه در مملکت. پیشنهاد می شود با این اوضاع قمر در عقرب حافظه در کشورمان مسئولین عزیز بخشی از یارانه خود را اختصاص به مصرف خوراکی های تقویت کننده حافظه دهند بلکه فرجی حاصل شود.

تناقض : نمی دانم چرا این قانون کلی آلزایمر شامل حال جناب میم ه ( مهدی هاشمی سابق) نمی شود ؟؟؟

 


نظرات  (۳)

۱۰ بهمن ۹۳ ، ۰۰:۲۴ رامین نظامی خواه
سلام بر حاج حامد خان اخیرا طناز ما
سبک طنزتان آشنا می زند به گمانم یکی از متاخرین طنز سیاسی بدین شیوه طنازی می نموده اند
در باب آلزایمر انصافا رحیمی خودش کم آلزایمز نداشته و ندارد. آن گاه که سر سفره محمود نشست عشقش به علی اکبر یادش رفت و همین چند روز اخیر عشقش به محمود را در نامه ای کذایی به باد داد آن هم طوری که حتی به اسفندیار خان مشا هم رحم نکرد
در باب مهدی خان فرزند آیت الله بهرمانی هم آرزو می کنیم هرچه زودتر قال قضیه را بکند ق ق محترم

پاسخ:

سلام

هرگونه ارتباط خط خطی های اینجانب به هر سبک و روشی چه متاخر و چه متجدد تکذیب میگردد.

خداییش الان دلم به حال رحیمی یکم داره میسوزه : بدبخت ریالی برای خودش برنداشته و اینطور بی آبرو شده .

 

سلام
به نظر کارشناسی این حقیر قوه بسیار محترمه قضاییه باید در همان زمانی که به رحیمی اتهام وارد شده بود به این موضوع رسیدگی میکرد و تسلیم داد و غارهای احمدی نژاد شدن و موکول کردن پرونده با الان از ضعف های بسیار بزرگ این قوه محترمه می باشد.
تا وقتی که مهدی هاشمی اعدام نشود و سردار فیروزآبادی بخاطر اقدام غیر قانونی خود(در دادن اجازه خروج به پولادی و سکوت معنا دار یا بی معنی این سردار) دادگاهی نشود من بر سلامت قوه قضاییه ایمان نمی آورم.
در مورد احمدی نژاد و انگکارهای وی هم باید بگم که اتفاقا خوب شد چرا که باعث شد رحیمی جوابیه بنویسید و باطن کثیف خیلی ها رو عیان کنه

پاسخ:

سلام بر اخوی متین

 حرفهات بوی حرفای طرفداران موسوی رو میده

در مورد به تعویق انداختن حکم قوه قضاییه در مورد رحیمی اتفاقا بنده نظرم کاملا در خلاف جهت نظر شماست و این کار رو یک تدبیر مناسب ارزیابی میکنم . در برهه ای که هیچ بعید نبود واکنش احمدی نژاد چی باشه و چه خسارتی به آبروی ملت زده بشه بهترین تصمیم به نظرم همین بود.

اما در مورد سایر متهمین دست بنده هم رو به سوی آسمان است که قوه قضاییه امید مردم رو ناامید نکنه و به م ه یک حکم درست و قاطع بده.

خدا وکیلی این فیروز آبادی چیه این وسط علم کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۸ بهمن ۹۳ ، ۱۷:۲۱ مدافعان حرم
مدافعان حرم http://www.modafeon.blogfa.com
ما را با درج لینک یا لوگو و یا نشر مطالب در وبگاه خود حمایت نمائید
یاعلی

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی